ПРО МАГАЗИН

Компанія «Cross Auto» займається постачанням запасних частин до авто українського, корейського, японського, європейського та китайського виробництва. Власником торгових марок Crossauto та CAM CrossAutoMarket та інтернет ресурсу crossauto.com.ua є Соловйов Сергій Миколайович (свідоцтво ФОП 1004597860). У нашому інтернет-магазині є все, що необхідно для ремонту та технічного обслуговування даних автомобілів. Тут можна купити за низькими цінами комплектуючі та витратні матеріали для авто: кузовні запчастини, деталі підвіски та двигуна, запасні частини для систем охолодження, опалення та кондиціювання повітря, автомобільну оптику, електрику та електроніку.

П'ять причин стати нашим клієнтом

  • Великий досвід. Компанія Cross Auto працює на ринку автозапчастин з 1997 року. За 20 років роботи у сфері оптової та роздрібної торгівлі автомобільними комплектуючими ми зробили багато, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів до максимально високого рівня.

  • Якісний сервіс. Директор компанії особисто контролює якість обслуговування клієнтів інтернет-магазину. Якщо виникли запитання чи претензії щодо нашого сервісу, Ви завжди можете написати зауваження у формі зворотнього зв'язку. Ваші зауваження допомагають стає нам краще.
  • Професійні консультації. Ми любимо відповідати на запитання. Наші менеджери – грамотні фахівці, завжди готові швидко надати компетентну інформацію щодо технічних характеристик та споживчих властивостей продукції, представленої на сайті чи вітринах магазину.

  • Великий асортимент. Компанія співпрацює з провідними виробниками та постачальниками запасних частин з України, Європи, Кореї та КНР. В асортименті – близько 1 мільйона найменувань, що комплектують для авто. Гарантуємо високу якість продукції.

  • Швидка доставка. Всі запчастини, представлені на сайті, доставляються клієнту у найкоротші терміни, вказані у вашому замовленні (1-3 дні) після підтвердження менеджером у будь-який регіон України.